سریال گودال قسمت 53

سریال گودال قسمت 53 دوبله فارسی
سریال گودال قسمت 16 زبان اصلی با زیرنویس چسبیده
از این دری که باز کردی یا جسد تو می‌ره بیرون یا جسد ما

کاراجا به خانه وارتلو می رود. وقتی که به مادرش در مورد فرار گفته بود منظورش کمک خواستن از وارتلو بود. او به وارتلو می گوید: «فقط تو می تونی به ما کمک کنی. گفتنش شاید درست نباشه ولی من جون تو رو نجات دادم. تو هم زندگی من رو نجات میدی؟» وارتلو که کمی گیج شده می گوید :«متوجه حرفات شدم. یه کم وقت می خوام تا بهش فکر کنم.» کاراجا می گوید: «پدربزرگم در مورد تو به عمو یاماچ بیست و چهار ساعت وقت داده. وقتی نداریم. اگه امشب بشه میشه. اگه نشه من دیگه از تو چیزی نمی خوام.»

هاله باز هم به دیدن علیچو می رود و او را در حال شعر خواندن می بیند. آنها با هم حرف می زنند و می خندند و بعد هاله از علیچو می خواد به خواندن ادامه دهد. علیچو کتابی به نام «جدایی جزئی از عشق است» از آتیلا ایلهان را برمی دارد و شروع به خواندن می کند. هاله محو خواندن علیچو می شود و لب های او را می بوسد.

برای ادامه کلیک کنید

هر چی که بخوای تو ,علیچو ,وارتلو ,خواندن ,سریال ,گوید ,سریال گودال ,علیچو می ,می گوید ,گودال قسمت ,به خواندنمنبع

شایعه: Call of Duty: Black Ops – Cold War اسم نسخه 2020 ندای وظیفه خواهد بود

دانلود برنامه با من خوش می گذره

فوت 62 نفر در 24 ساعت اخیر/ 10 استان در شبانه‌روز گذشته فوتی نداشتند

دانلود آهنگ جدید امیرشاپور بنام عشق های قدیم

سینا آبگون و هوداد فراموش شدگان

تولید سالانه ۶۰۰ کیلوگرم شمش طلا و نقره در خوی

دانلود سریال Descendants of the Sun

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

بهترین سایت بورس برنج زیارت الان بخر تحویل بگیر تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. طراحی سایت ایده مناقصات پیمانکاری مخابرات پارس نماد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد - انجام پایان نامه دکتری محور مدیکال ترازگان سختی گیر رزینی